Yandex.Metrica
Lansmana Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Formu Doldurabilirsiniz
İsim Soyisim
E-Mail
Telefon
Güvenlik Kodu
YÜZYILIN KARMA YAŞAM PROJESİ
İstanbul Marina Tanıtım Filmi
Benzersiz Özellikleriyle Eşsiz Bir Proje; İstanbul Marina
KONUT İstanbul, bambaşka bir dünyaya kapılarını açıyor. İSTANBUL MARİNA, şehrin değeri her geçen gün artan bölgesi Kartal’ı paha biçilmez bir kolye gibi süslüyor.
OFİS Dünyada “karma yaşam projesi” olarak sunulanlar arasında, kapsamı ve üstün özellikleriyle 1 numara İSTANBUL MARİNA
AVM İşinizi saygınlığın zirvesine taşıyacak ve gerçek ayrıcalığın kusursuzluğuna yükseltecek marina rezidans kuleler İSTANBUL MARİNA’da sizleri bekliyor.
OTEL İşinizi saygınlığın zirvesine taşıyacak ve gerçek ayrıcalığın kusursuzluğuna yükseltecek marina rezidans kuleler İSTANBUL MARİNA’da sizleri bekliyor.
MARİNA İstanbul, bambaşka bir dünyaya kapılarını açıyor. İSTANBUL MARİNA, şehrin değeri her geçen gün artan bölgesi Kartal’ı paha biçilmez bir kolye gibi süslüyor.
ÖZEL HASTANE İşinizi saygınlığın zirvesine taşıyacak ve gerçek ayrıcalığın kusursuzluğuna yükseltecek marina rezidans kuleler İSTANBUL MARİNA’da sizleri bekliyor.
ÖZEL OKUL Dünyada “karma yaşam projesi” olarak sunulanlar arasında, kapsamı ve üstün özellikleriyle 1 numara İSTANBUL MARİNA
HIZLI TREN İstanbul, bambaşka bir dünyaya kapılarını açıyor. İSTANBUL MARİNA, şehrin değeri her geçen gün artan bölgesi Kartal’ı paha biçilmez bir kolye gibi süslüyor.
KONSEPT Dünyada “karma yaşam projesi” olarak sunulanlar arasında, kapsamı ve üstün özellikleriyle 1 numara İSTANBUL MARİNA
444 43 46 / info@dapyapi.com.tr